Hemen Oda

Hemen Oda

Suit Apart 2009 yılında kurulmuş, İstanbul günlük kiralık evler sektöründe hızla büyümüş,lokasyon olarak farklı semtlerde konaklama evleri oluşturmuş, günlük kiralık daire üzerine İstanbul genelinde 80 daire sayısına ulaşmış,bünyesinde konum itibari ile farklı günlük konaklama evleri oluşturduğu gibi birçok hizmeti de şirketin içinde barındırarak kaliteli konaklamanın öncüsü olmuştur.

İstanbul de Günlük kiralık apart evlerin Avcılar ,Beylikdüzü , Esenyurt, Hadımköy Semtlerinde yayarak İstanbul genelinde konaklama hizmetinin öncüsü olarak müşterilerine lokasyon tercihlerini sunabilmiştir.Çalışma ekibinin içerisinde müşteri hizmetleri,rezervasyon ekibi,giriş resepsiyon günlük evinize girişlerinizi sağlayan iki araç ve şoför evlerin temizliklerinden sorumlu temizlik personeli, arka planda konaklamanızın başlamasından önce tüm eksiklikleri tamamlama ve konaklamanın sorunsuz geçmesi için çalışmaktadır.

Firmamız kurumsal çerçeve içerisinde hızla büyüyüp bünyesine sürekli yeni bölgeler ve binalar eklemektedir. İstanbul de günlük evlerimizin bulunduğu binaların mülkü bazıları firmamıza ait olmakla beraber diğer evlerimizin bulunduğu binalarında tamamı bina olarak kiralanmıştır.Böylelikle konaklamanızdaki tüm güvenlik sorumluluğu da firmamıza aittir.Yani konaklama alanındaki diğer dairelerde de sizin gibi müşterilerimiz bulunmaktadır.

Ev temizliği hizmetleri güven ve dikkat isteyen bir alan olup bu konuda deneyimli bir ekip tarafından yapılmalıdır . Gurubumuz bu alanda da sizlere en iyi hizmeti sunmaktadır. Çünkü sağlığımız, yaşadığımız ortamın temizliğinden doğrudan etkilenir.Bu nedenle profesyonel temizlik malzeme ve robotları ile işinde uzman kadromuzla yaşam alanlarına gereken önem sağlanarak her müşteri konaklamsından sonra günlük evlerde temizlik hizmetimiz detaylı olarak yapılmaktadır.

Grubumuz evin tamamınını bir yaşam alanı olarak kabul ederek, ‘Ortam Temizliği’ çalışmasını yürütmektedir. Grubumuz, her konaklamanın ardından belirli bir alanın değil, tüm yaşam alanının ortam temizliğini sağlamaktadır.

Buna göre:

1. Yerler , Yüzeyler,Camlar
2. Beyaz Eşyalar , Koltuklar
3. Lavabolar, Tuvaletler,Duşa kabin içi
4. Mutfak Ekipmanları,özenle temizlenmektedir.

Bir hafta ve üzeri konaklamalarda 3 günde bir Housekeeping hizmeti sağlanmaktadır.

Ayrıca Ek Temizlik hizmeti talepleri misafirlerimizin isteği doğrultusunda karşılanmaktadır.

Hemen Oda suit apartın vermiş olduğu konaklama hizmeti kendi bünyesindeki profesyonel kadrosu ile 2009 yılından bu yana sizlerin tercih sebebi olmuş konaklamanın yanında güler yüzlü hizmet anlayışını belirlemiş sabırlı kendine özgün fikirlere sahip çalışanları ile sizlere evinizin ortamını sunmaya devam etmektedir.

İstanbul’de başlamış olan Günlük Konaklama hizmetlerini farklı illere yayan grubumuz ülke genelinde günlük evler alanında öncü firma olma yolunda epey yol kat etmiştir.Hemen Oda suitin diğer illerdeki konaklama hizmetlerindeki detaylar için www.esguvensuit.com adresinden hem grubumuz hemde konaklamanız için daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

İstanbul de Günübirlik ev günlük kiralık ev günlük kiralık daire günlük kiralık apart her nasıl isimlendiriyorsunuz bilmiyoruz ama biz bu işi profesyonel ekiplerle yapıyor ve yaptığımız işin adına yeni çağın konaklama anlayışı olan alternatif konaklama evleri diyoruz.

Siz değerli müşterilerimizi de aramızda görmek bizi biraz daha tecrübe sahibi yapmakla beraber işimizi bize sevdirecektir.


İletişim Detayları