Apart34

Beylikdüzü’nde kaldığınız süre boyunca mükemmel bir yerde konaklamak için bize güvenebilirsiniz. Hedefimiz unutulmaz bir yaşam deneyimi sağlamaktır.Bizi benzerlerimizden ayıran en önemli özelliğimiz, güler yüzlü personelimiz ile sağladığımız “koşulsuz misafir memnuniyeti” odaklı sıcak hizmet anlayışımızdır.Misafirlerimizin yaşam standartları ve beklentileri göz önüne alınarak, dekore edilmiş odalarımızda, ferahlık, konfor ve güvenlik ön planda tutulmuştur.

Temiz ve hijyenik odalarımız, ortopedik yatak, antialerjik yorgan, modern ve işlevsel banyosu ile, evinizden uzakta, kendinizi evinizde hissetmeniz için tasarlanmıştır.Tesisimizde “Standart Oda”,“Aile Odası”,”Suite 1+1¨ ve “Cam Tavan Dublex” kategorilerine ayrılmış, farklı fiyat seçenekleri ve özelliklerine sahip toplam 15 oda mevcuttur.Günün koşuşturması ve yorgunluğunu ardınızda bırakın, kendinizi iyi hissedeceğiniz konforlu odalarımızda dinlenin, yenilenmiş olarak güne başlayın.Şehir oteli olarak tasarlanan Last Point Beylikdüzü, uzun yıllardır kazandığı deneyimini dünyanın her yerinden ağırladığı konuklarıyla paylaşmaya devam etmektedir.

Modern şehrin kalbinde konumlanmış iş dünyasının merkezinde yer alan, büyük alışveriş merkezlerine sadece birkaç dakika mesafede bulunan Last Point Beylikdüzü, konforlu 15 odası ile iş veya turistik amaçlı seyahat edenler için mükemmel bir seçimdir. Last Point Beylikdüzü konuklarına, panoramik Beylikdüzü manzaralı odalarında keyifli bir konaklama fırsatı sunmanın yanı sıra güler yüzlü ve deneyimli çalışanları ile beklentilerin üzerinde hizmet vermektedir.Şahsınız ve firmanız misafirleri,Last Point konukseverliği altında tesisimizden memnun ve hoş anılarla ayrılacaklardır. Onları kendi evinizde ağırlıyormuşçasına, gönül rahatlığıyla bizlere emanet edebilirsiniz.

KURUM KÜLTÜRÜMÜZ

Güleryüz, samimiyet ve şeffaflık bizi biz yapan en temel 3 faktördür.

Ana ilkemiz yüksek kalitede hizmet sunumu ile 0 yakın misafir memnuniyeti yaratmaktır.

Misafirlerimizin ihtiyaçlarından ötesine nasıl geçeriz sorusuna zaman ayırarak, yeni konseptler yaratma konularında maksimum çaba sarf ederiz.

Takımımızın her bir üyesi, dürüst, sağlıklı ve güler yüzlü birer ev sahibidir.

Önceliğimiz misafirlerimizle mükemmel iletişim kurmak ve çalışanlarımız arasındaki sinerjiyi geliştirmektir.


İletişim Detayları

Mesaj Gönder
Loading...
 

Danışmanlarımız :

Zehra Biçkin

22.05.1985 doğumlu olan Zehra Biçkin , Gayrimenkul Danışmanlığına yerel bir emlak ofisinde başladıktan sonra sektördeki kurumsal bir firmada 5 yıl süre ile çalışmalarına devam etmiştir. Birikimlerini APART34’ ün güçlü markasını arkasına alarak  İstanbul 3. Bölgede pörtföyünü genişletmiştir. APART34 markası için tüm bilgi birikimini Müşteri memnuniyeti…

Erkan Tekin

1970 İstanbul Doğumluyum. Erzurum Atatürk Ünİversİtesİ Emlak Ve Emlak Yönetİmİ Mezunuyum. Yurt İçİ Ve Yurt Dişi Bİrçok Ülkede Pazarlama Ve Turİzm Sektöründe Çaliştim. 2016 Yilinda Sektöre N5 Suite İle Adim Attim. Şİmdİ De Yoluma Apart34  Ile  Broker Olarak Devam Etmekte Sİz Kiymetlİ Müşterİlerİmİze Uzman Kadromuzla…