Günlük kiralık evlerin hijyen ve temizliği nasıldır?

Artık hayatımızda büyük bir yer edinen günlük kiralık daireler pek çok insan tarafından tercih edilmeye başlandı genel içerik olarak banyo tuvalet ve yatak odasından oluşan daireler kişi sayısına göre değişiklik gösterebilir. Dairelerde temel ihtiyaç duyulan aletler vardır. Günlük kiralık dairelerin güvenliğini sorguladıktan sonra akla gelen diğer soru temizlik. İnsanların yatıcakları yerde aradıkları en önemli iki unsur güvenlik ve temizliktir. Temizlik insan hayatı üzerinde en büyük etkenlerden biridir. Kimse temiz olmayan bir yerde rahat edemez. Buda günlük kiralık dairelerin en büyük amaçlarından biri olan konfor ve rahatlığı ortadan kaldırır. İşte tamda bu yüzden günlük kiralık dairelerde em önemli unsur temizliktir.
Temizlikler kiracı daireye girmeden önce ve sonra olucak şekilde iki kere yapılır.
Kiracı girmeden önce daha temizlenir. Çarşaflar değiştirilir. Toz alınır. Havlular değişir gibi işlemler kiracı daireye gelmeden önce yapılır. Kiracı çıktıktan sonra ise tekrar temizlik yapılır aynı işlemler tekrardan gerçekleştirilir. Oda bir sonraki kiracısı için hazır hale getirilir.
Kiracı giriş ve çıkışlarında yapılan temizlik hairici dairelerin haftalık aylık ve yıllık temizlikleri vardır. Bunun yanı sıra daireler her türlü haşere böcek gibi hayvanlardan korunmak amacı ile belirli aralıklarla ilaçlanır. Cam temizliğine büyük önem verilir. Perdeler koltuklar ve halılar düzenli olarak yıkamaya gönderilir. Temizlik malzemesi olarak insan sağlığına zarar vermeyen alkol içermeyen temizlik ürünleri kullanılır. Odalarda konfor ve temizliği bir arada bulundurabilmek için tek kullanımlık ürünler yer alır. Daire temizliği harici kişisel temziliğinize yardımcı ekipmanlarada dairelerde yer verilir. Şampuan saç kremi duj jeli fırça ve benzeri gibi kişisel temizliğinizin temel parçaları bulunmaktadır. Ayrıca ayakkabı kullanmak istemeyen kiracılarımız için tek kullanımlık terliklerimiz mevcuttur.

Tüm bu temizlik aşamaları ve ekipmanlar profosyonel ekipler tarafından gerçekleştirilmektedir. Hepsi işinin ehli ve başarılıdırlar. Günlük kiralık dairelerimizde temizliğe büyük önem veriyoruz. İnsan sağlığını tehlikeye atıcak her türlü adımdan uzak duruyoruz. Önceliğimiz konforunuzdur. Tüm bunların yanı sıra dairenizde yaşadığınız bir temizlik probleminde temizlikten sorumlu arkadaşlarımızdan günün her saati yardım alabilirsiniz. Önceliğimiz sizsiniz.